Ubytování v Kroměříži
www.kromeriz-ubytovani.cz

Penzion karolínka

Karolíny Světlé 1000
Penzion Karolínka nabízí komfortní ubytování v Kroměříži, nedaleko od centra města i od Květné zahrady. K dispozici jsou Vám 3 apartmány a 2 pokoje. Pokoje sdílejí kuchyň v přízemí, apartmány jsou plně vybavené a vhodné i pro dlouhodobé ubytování. Navíc budete mít k dispozici parkování v uzavřeném areálu penzionu, Wi-Fi, možnost úschovy kol, motorek, kočárků v garáži a příjemné posezení na terase budovy.

Apartmány anton

Kojetínská 1419/45
Apartmány Anton jsou umístěny na dohled od vchodu do Podzámecké zahrady a 800m do centra města. Nedaleko je i koupaliště Bajda a Květná zahrada. Parkování je možné zdarma před domem. Pro hosty je k dispozici uzavřená zahrada s krytým posezením, pískovištěm pro děti a možností úschovy kol. Ubytování je ve dvou samostatných apartmánech včetně plně vybavených kuchyněk. Náš největší apartmán v podkroví nabízí pohodlné bydlení až pro 6 osob, zahradní apartmán pro 2 osoby

Ubytovna smetánka

Smetanova 1231
Ubytovna Smetánka má ideální polohu 200 m od Květné zahrady v klidné části Kroměříže. Nabízíme ubytování celkem v pěti dvou až čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je i společná, plně vybavená kuchyně, zahradní posezení s možností grilování a velká zahrada s posezením. Parkování je možné zdarma přímo u objektu. Úschovna kol, motorek je možná v samostatné garáži.

Apartmány Anton

Info

V  domě nabízíme pohodlné ubytování ve dvou apartmánech včetně plně vybavených kuchyněk, vhodných pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování nedaleko centra města, zahrad a koupaliště Bajda.
Nabízíme uzavřenou zahradu s krytým posezením pro hosty a pískovištěm pro menší děti. Možnost bezpečné úschovy kol. Veřejné parkovaní je zdarma u domu. V blízkém okolí je několik restaurací. WiFi zdarma.

Apartmán
podkrovní

Prostorný, světlý apartmán (v 1.patře) pro maximálně 6 osob.

vybavení apartmánu
- dvě samostatné ložnice
- velká obytná kuchyně (lednice, plynový sporák, trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba)
- koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC

Apartmán
zahradní

Menší apartmán v zadním traktu domu se vstupem přímo na zahradu.

vybavení apartmánu
- obytný pokoj (možnost manželské postele nebo 2 oddělených postelí)
- kuchyňský kout (lednice, el. sporák, varná konvice)
- koupelna se sprchovým koutem a s WC