Ubytování v Kroměříži
www.kromeriz-ubytovani.cz

Penzion karolínka

Karolíny Světlé 1000
Penzion Karolínka nabízí komfortní ubytování v Kroměříži, nedaleko od centra města i od Květné zahrady. K dispozici jsou Vám 3 apartmány a 2 pokoje. Pokoje sdílejí kuchyň v přízemí, apartmány jsou plně vybavené a vhodné i pro dlouhodobé ubytování. Navíc budete mít k dispozici parkování v uzavřeném areálu penzionu, Wi-Fi, možnost úschovy kol, motorek, kočárků v garáži a příjemné posezení na terase budovy.

Apartmány anton

Kojetínská 1419/45
Apartmány Anton jsou umístěny na dohled od vchodu do Podzámecké zahrady a 800m do centra města. Nedaleko je i koupaliště Bajda a Květná zahrada. Parkování je možné zdarma před domem. Pro hosty je k dispozici uzavřená zahrada s krytým posezením, pískovištěm pro děti a možností úschovy kol. Ubytování je ve dvou samostatných apartmánech včetně plně vybavených kuchyněk. Náš největší apartmán v podkroví nabízí pohodlné bydlení až pro 6 osob, zahradní apartmán pro 2 osoby

Ubytovna smetánka

Smetanova 1231
Ubytovna Smetánka má ideální polohu 200 m od Květné zahrady v klidné části Kroměříže. Nabízíme ubytování celkem v pěti dvou až čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je i společná, plně vybavená kuchyně, zahradní posezení s možností grilování a velká zahrada s posezením. Parkování je možné zdarma přímo u objektu. Úschovna kol, motorek je možná v samostatné garáži.

Penzion Karolínka
komfortní ubytování u centra Kroměříže

Info

Penzion Karolínka najdete na rohu ulic Žižkovy a Karolíny Světlé v klidné části Kroměříže. Situován je v blízkosti centra Kroměříže a Květné zahrady – pěšky je to 10 minut.

Apartmány jsou plně vybavené, s vlastní kuchyní, vlastní koupelnou a WC, komfortně zařízené tak, aby byly vhodné i pro dlouhodobé ubytování. Samozřejmostí jsou: TV, Wi-Fi, lednička, sporák. Pokoje se od apartmánů liší tím, že mají společnou kuchyňku ve společenské místnosti v přízemí domu se vstupem přímo na zahradu.

Areál penzionu je oplocený: nabízí uzavřené parkování, zatravněnou plochu a venkovní posezení.
Apartmán
č. 1

Apartmán 1: až pro 8 osob, 3 ložnice Apartmán 1 nabízí ubytování až 8 lidem. K dispozici jsou 3 samostatné ložnice, 2 WC, koupelna se sprchovým koutem a vlastní kuchyně. Postele se dají uspořádat coby manželské i jako samostatné. Kapacitu apartmánu je možno navýšit přistýlkami ve velkých ložnicích. Apartmán 1 se nachází ve zvýšeném přízemí penzionu Karolínka.

Apartmán
č. 2

Apartmán 2 třílůžkový Apartmán 2 je třílůžkový. Disponuje jednou ložnicí s manželským dvoulůžkem a jedním odděleným lůžkem. Manželské postele se ovšem dají oddělit na samostatná lůžka a případně i dovybavit přistýlkou pro rodiny s dětmi. V ložnici je televize, křesla a stoleček pro posezení. Apartmán má WC, koupelnu a oddělenou kuchyni. Nachází se v 1. patře penzionu Karolínka.

Apartmán
č. 3

Apartmán 3 čtyřlůžkový Apartmán 3 je čtyřlůžkový. Má jednu ložnici s manželským dvoulůžkem, která se dá rozpojit na dvě samostatné postele, a dvěma oddělenými lůžky. Další přistýlka se nabízí na rozkládací pohovce v kuchyni. Hodí se pro rodiny s většími dětmi. V ložnici jsou křesla a stoleček. Apartmán 3 se nachází ve 2. patře Karolínky s výhledem na Kroměříž. Disponuje kuchyní, koupelnou, WC, televizí a možnosti posezení jak v ložnici, tak v kuchyni.

Pokoj
třílůžkový

Pokoj 1 třílůžkový Pokoj 1 má 3 samostatné postele, 2 křesílka, stolek a mini ledničku. Společná kuchyňka je k dispozici v přízemí. Sám pokoj se nachází v 1. patře penzionu Karolínka.

Pokoj
dvoulůžkový

Pokoj 2 dvoulůžkový Pokoj 2 disponuje manželskou postelí. Společná kuchyňka je k dispozici v přízemí. Pokoj sám se nachází v 1. patře penzionu Karolínka.