Ubytování v Kroměříži
www.kromeriz-ubytovani.cz

Penzion karolínka

Karolíny Světlé 1000
Penzion Karolínka nabízí komfortní ubytování v Kroměříži, nedaleko od centra města i od Květné zahrady. K dispozici jsou Vám 3 apartmány a 2 pokoje. Pokoje sdílejí kuchyň v přízemí, apartmány jsou plně vybavené a vhodné i pro dlouhodobé ubytování. Navíc budete mít k dispozici parkování v uzavřeném areálu penzionu, Wi-Fi, možnost úschovy kol, motorek, kočárků v garáži a příjemné posezení na terase budovy.

Apartmány anton

Kojetínská 1419/45
Apartmány Anton jsou umístěny na dohled od vchodu do Podzámecké zahrady a 800m do centra města. Nedaleko je i koupaliště Bajda a Květná zahrada. Parkování je možné zdarma před domem. Pro hosty je k dispozici uzavřená zahrada s krytým posezením, pískovištěm pro děti a možností úschovy kol. Ubytování je ve dvou samostatných apartmánech včetně plně vybavených kuchyněk. Náš největší apartmán v podkroví nabízí pohodlné bydlení až pro 6 osob, zahradní apartmán pro 2 osoby

Ubytovna smetánka

Smetanova 1231
Ubytovna Smetánka má ideální polohu 200 m od Květné zahrady v klidné části Kroměříže. Nabízíme ubytování celkem v pěti dvou až čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je i společná, plně vybavená kuchyně, zahradní posezení s možností grilování a velká zahrada s posezením. Parkování je možné zdarma přímo u objektu. Úschovna kol, motorek je možná v samostatné garáži.

Ubytovna Smetánka

Info
Ubytovna Smetánka nabízí cenově výhodné ubytování v blízkosti Květné zahrady a centra města. Ubytování poskytujeme celkem v pěti - dvou až čtyřlůžkových pokojích a v jednom dvoulůžkovém apartmánu s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením . Hosté mají k dispozici zahradu s posezením. Ideální pro méně náročné turisty, cyklisty. Větším skupinám nabízíme rezervaci celého domu s kapacitou maximálně 18 osob. Pro dlouhodobé ubytování pracovníků máme zvýhodněné ceny (individuální nabídky podle počtu osob a délky pobytu Vám rádi uděláme po telefonu, nebo pošleme e-mailem).
ubytovna

vybavení
- celkem 5 samostatných prostorných ložnic pro 2 - 4 osoby
- apartmán s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou
- samostatná , plně vybavená kuchyně (lednice, sporák, mikrovlná trouba, varná konvice)
- WIFI zdarma